/**/

אודות האתר visa4burma.co.il

רשת האתרים visa4 הוקמה בשנת 2017 על מנת לתת פתרון זול ואיכותי למטיילים ישראלים אשר רוצים להוציא ויזות למזרח.

 

קצת רקע עלינו

חברתנו עובדת כבר שנים מאחורי הקלעים בתחום התיירות והטיולים המאורגנים. אנחנו מספקים שירותי תיירות לסוכנויות טיולים ולמטיילים ישראלים אשר מטיילים בחו"ל בין אם זה במסגרת של טיולים מאורגנים או טיולים פרטיים. אנחנו עובדים עם סוכניויות טיולים וספקי שירותים בהמון מדינות ומציעים פתרונות טיולים מגוונים. בנוסף, אנחנו מספקים שירותי תיירות גם לתיירים זרים אשר מגיעים לישראל. רוב העבודה שלנו היא מול סוכנויות ולא מול לקוחות קצה.

 

הקשר שלנו לויזות

בשנים האחרונות התחלנו לתת פתרונות של הוצאת ויזות לסוכנויות טיולים עבור הלקוחות שלהם. עם הזמן צברנו ניסיון רב בתחום, ולאחר שראינו שהשירות צובר פופולריות גבוהה ויש דרישה מצד הלקוחות, החלטנו לפתוח את השירות לכולם. בשנת 2017 העלנו לאוויר מספר אתרי אינטרנט ללקוחות פרטיים אשר יוכלו להוציא ויזה דרכנו גם ללא תיווך של חברת טיולים נוספת, ובכך לחסוף כסף. החסכון בתיווך מאפשר לנו להציע לכם את המחירים הזולים ביותר בארץ בעבור הויזות שאנחנו מוציאים. כיום אנחנו מאפשרים לישראלים להוציא ויזה ישירות דרכנו עבור 5 מדינות פופולריות – ויאטנם, בורמה, קמבודיה, הודו וסרי לנקה. בעתיד אנו מתכננים להעלות אתרים נוספים לשימושכם. אנחנו עובדים על האתרים שלנו באופן קבוע ורציף על מנת לשפר את חוויית המשתמש, להציע לכם שירותים נוספים ולשרת אתכם לשביעות רצונכם. במידה ויש לכם הצעות לשיפור או לייעול, אתם מוזמנים לשלוח אותן אלינו לכתובת המייל info@visa4burma.co.il.

 

למה אין לנו טלפון באתר?

שירות הלקוחות שאנחנו נותנים ניתן באמצעות המייל בלבד, ובכך חוסך לנו עלויות תפעול ומאפשר לנו להציע לכם את המחירים הנמוכים ביותר בישראל. אם בכל זאת תרצו לדבר עם נציג שלנו, אנא שלחו לנו את מספר הטלפון שלכם במייל יחד עם נושא הפניה ואנחנו ניצור איתכם קשר על מנת לענות לכם על השאלות.